Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wąskotorówką do Nałęczowa. Pierwsze kilometry nowej trasy jeszcze w tym roku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 kwietnia 2018 r. o 10:53 Powrót do artykułu
To nie jest ani "skowyt", ani też "skowyt kmiotów", to jest głos mieszkańców, o których Rodzik obiecał dbać, mieszkańców powiatu opolskiego, mieszkańców, którzy od 20 lat czekają na remont dróg, budowę chodników, mieszkańców, którzy każdego roku żebrzą o zatkanie dziur w drogach powiatowych. Trudno jest widzieć coś więcej niż własny nos gdy od 20 lat słyszy się tylko kłamliwe obietnice, zapewnienia o chęciach i ograniczonym budżecie. Pojeździj po powiecie opolskim, popatrz jak się tu żyje ludziom, popatrz na znaki drogowe ograniczające prędkość do 30 km, na znaki informujące o wybojach zawieszone na drewnianych kołkach. Mam się cieszyć z kolejki skoro nie mam do niej dojazdu, bo władze powiatu opolskiego od 20 lat nie znalazły środków na realizację swojego obowiązku, którym jest zapewnienie ludziom cywilizowanej drogi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły kabaret, zbierać podatki od swoich mieszkańców i wydawać je na mieszkańców innego powiatu. Może ten wasz starosta i radni wystartują teraz w wyborach w powiecie puławskim. A jak macie za dużo kasy to może poproście starostę aby u nas w powiecie kraśnickim tory kolejkowe i parkingi pobudował. Tylko co zrobicie jak powódź przyjdzie, znowu będzie płacz, że wałów za co naprawić nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy program Zenek+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie PSL tylko sobie nowe miejsca pracy szykuje, po wyborach Hetman z Rodzikiem będą w warsie robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak się patrzy na te tory to strach wsiadać
 Zdjęcie wykonane zoomem z daleka. Nie strasz. Nic się nie stanie. Urok wąskotorówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brakuje na forum narzekaczy, że to starosta zamiast na drogi pod Opolem, będzie wydawał kasę na poprawę torów pod Nałęczowem. Tymczasem prawda jest taka, że bez przywrócenia dawnej drogi kolejki - z Nałęczowa i Wąwolnicy, nie ma szans na długie życie tej jedynej w całym regionie turystycznej atrakcji. Krótkie wycieczki z Karczmisk do Opla z ogniskiem w Polanówce szybko się znudzą, a poza tym najpiękniejsze plenery - z malowniczymi zboczami i wąwozami - można oglądać podczas kursu w okolicach Wąwolnicy i Nałęczowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy starosta to lizus i wazeliniarz,bo jest na garnuszku podatnika i jest to twór deficytowy!Kiedy ktoś z góry krzyknie hasło "drogi gminne",to Rodzik będzie jeździł i gardłował-drogi gminne"! tak się dzieje i teraz.On się będzie podlizywał sitwie pis-owskiej,bo faryzeusze z PSL-dołują. Kiedy ta wazelina się skończy,kiedy zacznie funkcjonować normalność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat opolski bez Rodzika byłby już nie tym powiatem, straciłby cały swój urok, ten specyficzny klimat kombinatorstwa, matactwa, krętactwa. Rodzik powinien w powiecie mącić do śmierci a po śmierci powinien zostać jak król pochowany pod torami kolejowymi. Zresztą ludzie wy podłe jesteśta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może postawią lustra na przejazdach tej kolejki. Jadąc busem trzeba wysiadać aby przejechać bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory, wybory, jak tu wiejską ciemnotę znowu byle gównem kupić? Paździoch z Karczmisk chyba ogień piekielny pod tyłkiem już czuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem w stanie zagłosować na każdego, byleby pogonić z powiatu i gmin zieloną hołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wybory, wybory, jak tu wiejską ciemnotę znowu byle gównem kupić? Paździoch z Karczmisk chyba ogień piekielny pod tyłkiem już czuje.
 Jakim gównem? Pieniacz jesteś i tyle. Ziejesz kwasem jak większość tutaj. Ogarnijcie się malkontenci bo żygać się już chce od słuchania takich jak wy. Wszystko ku....wa na NIE. Co by nie zrobić to źle. A jak by nic nie zrobić to będa narzekać, że też źle. Ta kolejka to atrakcja turystyczna i zabytek techniki. Historia tego regionu. Wszystko chcecie zaorać? Najlepiej tylko narzekać. To wam wychodzi perfekcyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no takim gównem! I masz rację, nie pasuje mi aby za moje pieniądze turystykę w innym powiecie rozwijać. Co do zabytku historii, jaki to jest zabytek historii? Co najwyżej techniki, takim samem zabytkiem są gorzelnie z oryginalnymi silnikami parowymi! W powiecie opolskim jest dużo zabytków o wiele większej wartości historycznej, kulturowej, naukowej i architektonicznej, ale nimi jakoś Zenek Rodzik się nie zajmuje, a może kasę którą pcha w kolejkę powinien podzielić na kilka zabytków na terenie powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzik, Dąbrowski, Grabek, czas tego powiatu już się kończy, czarno jego przyszłość się maluje. Inteligencja i wiedza dwóch ostatnich na poziomie dziecka ze szkoły podstawowej, proste chłopaczyny, bez doświadczenia, bez umiejętności, ale z wielkim ego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zony jakie na stanowiskach :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu widze dwóch zawistnych wsioków - nie z powodu miejsca zamieszkania a z powodu mentalności i zachowania co nawzajem sobie słodzą i obrzucają błotem radnych i starostę. Co widać w każdej prawie wypowiedzi - słoma, jad, zawiść i głupota wychodzi na każdym kroku. Szkoda czytać tego bełkotu, proponuje tym dwóm "panom" bo nie wiem jak ich inaczej określić, żeby powiedzieli to samo swoim oponentom w cztery oczy i przestali się kompromitować już tu na forum. Nie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie. To ekipa ze Wspolnoty która z braku aktywności na swoim forum przylazła tutaj. I ja raczej spodziewam się że jest tu jedna pani fanka wójta z Chodla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To nie jest ani "skowyt", ani też "skowyt kmiotów", to jest głos mieszkańców, o których Rodzik obiecał dbać, mieszkańców powiatu opolskiego, mieszkańców, którzy od 20 lat czekają na remont dróg, budowę chodników, mieszkańców, którzy każdego roku żebrzą o zatkanie dziur w drogach powiatowych. Trudno jest widzieć coś więcej niż własny nos gdy od 20 lat słyszy się tylko kłamliwe obietnice, zapewnienia o chęciach i ograniczonym budżecie. Pojeździj po powiecie opolskim, popatrz jak się tu żyje ludziom, popatrz na znaki drogowe ograniczające prędkość do 30 km, na znaki informujące o wybojach zawieszone na drewnianych kołkach. Mam się cieszyć z kolejki skoro nie mam do niej dojazdu, bo władze powiatu opolskiego od 20 lat nie znalazły środków na realizację swojego obowiązku, którym jest zapewnienie ludziom cywilizowanej drogi?
  Głos mieszkańcow czy dwóch osób, żal. pl normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karczmiok napisał:
Nie. To ekipa ze Wspolnoty która z braku aktywności na swoim forum przylazła tutaj. I ja raczej spodziewam się że jest tu jedna pani fanka wójta z Chodla.
To niezłych zwolenników ma wójt Chodla, tylko pozazdrościć, współczucia dla pozostałym mieszkańców takich sąsiadów. Kolejke jak najbardziej rozbudowywać, będzie duża atrakcja dla turystów i okazja dla ożywienia gospodarczego w regionie a tych paru malkonentów olać cieplym moczem. Widać, że próbują coś tu ugrać przd wyborami ale tymi wpisami tylko zrobili sobie anty reklame.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo kolejka największa atrakcja świata, bez przesady, trochę starocia na wycieczki dla przedszkolaków raz do roku. Turysta ma tą kolejką przez tydzień jeździć, przyjedzie na jeden dzień zapłaci dwie dychy za bilet i pojedzie do domu albo w Bieszczady. Nie ma co się dziwić, że ludzie się wkuwia*ą. Powiat Opolski chce remontować kolejkę na swoim terenie to niech to robi. Na terenie Wąwolnicy czy Nałęczowa niech remontuje Powiat puławski. Co powiedzieliby ludzie z Puław gdyby władze powiatu puławskiego sponsorowały dla przykładu remont szpitala w Opolu Lubelskim albo remonty dróg w innym powiecie. Też byłoby niezadowolenie i wyklinanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...